About Me

c

Prawie 6 lat temu wyjechałam na stypendium do Danii i tak już zostałam. Miałam wzloty i upadki, chciałam wszystko rzucić w cholerę i wrócić do Polski, jednak zawsze coś sie wydarzyło i postanowiłam spróbować raz jeszcze. I całe szczęście!

Aktualnie pani od fikołków w szkole międzynarodowej, mieszkająca w pięknej Kopenhadze i w końcu na tyle odważna by mowić to co myśli, a co najważniejsze żyć swoimi marzeniami.

Pisać będę na różne tematy, ale nic w stylu : „Kochany pamiętniczku będę miała dzisiaj zły dzień bo złamałam paznokieć… ” , chociaż ponarzekać też mi się zdarzy – która kobieta nie narzeka?! Na blogu możesz przeczytać o blaskach i cienkich życia na emigracji, różnicach kulturowych w związku, podróżach i moim sposobie na bycie fit – co czasami nie dokonca wpisuje sie w ogólnie przyjęte bycie fit, bo jestem ciasteczkowym potworem i uwielbiam gotować! Jednak co jest najważniejsze będę chciała Cie przekonać, ze tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie!

10888412_918595494818623_6717591279078403819_n

Wszystkie zdjęcia opublikowane na tym blogu są mojego autorstwa (chyba, że podpis pod zdjęciem wskazuje inaczej). Zabraniam ich kopiowania oraz wykorzystywania bez mojej wiedzy i pisemnej zgody.

P.S.

Nie jestem certyfikowanym trenerem fitness, dietetykiem, lekarzem. Zawartość bloga odzwierciedla tylko moje własne przymyślenia, opinie i doświadczenia.

Okularnica